Due To The Current Extreme Circumstances All orders Will Be Delivered Within 1-2 Business Days Mon-Fri.

Raspberries (12 oz.)

Regular price $6.98 Sale

About this item

The great thing about the raspberry is that it can be used for making smoothies, desserts, sauces, ice cream, and the list goes on.

Description

The great thing about the raspberry is that it can be used for making smoothies, desserts, sauces, ice cream, and the list goes on.

Specifications

  • Meets or Exceeds US Grade #1
  • High in Fiber, Vitamin C
  • Great in Pie, Ice Cream & Cake